Kształtowanie kompetencji kluczowych w przedszkolu – praktyczny warsztat.

Podczas warsztatu nauczyciele poprzez aktywne uczestnictwo usystematyzują wiedzę na temat kompetencji kluczowych, a przede wszystkim otrzymają praktyczne inspiracje na temat sposobów prowadzenia zajęć, przygotowujących dzieci do rozwijania i wykorzystywania przywoływanych kompetencji kluczowych. Wspólne stworzymy Bank Pomysłów do wykorzystania „od dziś” dzięki czemu uczestnicy zwiększą umiejętności samodzielnego dobierania aktywności uczniów do poszczególnych obszarów kompetencji kluczowych.

ADRESACI: Dyrektorzy i nauczyciele edukacji przedszkolnej

KORZYŚCI DLA UCZESTNIKÓW: Uczestnicy poznają kompetencje kluczowe i podają możliwe do wykorzystania w pracy nauczyciela edukacji przedszkolnej sposoby ich kształcenia; potrafią tak planować zajęcia, aby w świadomy sposób kształcić wybrane kompetencje oraz wykorzystują sposoby poznane na warsztacie w swojej praktyce.

PROGRAM:

  • Czym są kompetencje kluczowe, jak je kształcić i jak zaplanować ich kształcenie?
  • Inspiracje i przykłady aktywności wspomagających kształcenie kompetencji kluczowych na poziomie edukacji przedszkolnej
  • Stworzenie bazy pomysłów i narzędzi do pracy z dziećmi w poszczególnych obszarach – do wykorzystania „od zaraz”

⌚Czas szkolenia: 4h dydaktyczne

🧾 Cena: już od 1600 zł brutto
(zależy od ilości osób oraz formy szkolenia -online lub stacjonarnie)

Koszt zawiera: 

  • Elektroniczne  zaświadczenie na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz.U. z 2019 r. poz. 1045 ze zm.) par. 23 ust. 2 i ust. 3 oraz pakiet materiałów szkoleniowych.
  • Płatność po szkoleniu do 14 dni na podstawie elektronicznej faktury.

Lub skontaktuj się z ekspertem ds. organizacji szkoleń 📞796686600

Zamów szkolenie dla swoich nauczycieli - bezpłatna wycena

Zamów szkolenie dla swoich nauczycieli - bezpłatna wycena

Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się celem przedstawienia najlepszej oferty 🙂

Pole wyboru
Pole wyboru
Zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r. RODO i ustawie z 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych Eureka z siedzibą Oboźna 11/11 Warszawa 00-332, informuje, że jest administratorem danych osobowych. Oświadczamy, że dane osobowe będą przetwarzanie przez Eureka w celu przeprowadzenia rejestracji zgłoszenia, przygotowania materiałów niezbędnych do realizacji szkolenia oraz obsługi poszkoleniowej.